Wedstrijden

DatumTijdThuisUitScheidsrechterVeld
22-09-2017 22-09 19:00 Mazzel Stars VR3 DSVP VR3  DSVP VR3 ZA Veur, de veld 1C
23-09-2017 23-09 14:30 Zwammerdam 1  Zwammerdam 1 DSVP 1  DSVP 1 G.P.H. (Gerrit) Hulters veld 1C
23-09-2017 23-09 11:00 DSVP 2  DSVP 2 Vitesse Delft 3  Vitesse Delft 3 F.J.I. (Fred) Peterse 1C
23-09-2017 23-09 12:00 KMD 2  KMD 2 DSVP 3  DSVP 3 Fidder, R.G.J. (Rudolf) veld 1C
23-09-2017 23-09 12:30 Roodenburg 2  Roodenburg 2 DSVP 4  DSVP 4 veld 3C
23-09-2017 23-09 14:30 RVVH 4  RVVH 4 DSVP 5  DSVP 5 veld 3C
23-09-2017 23-09 14:30 Stompwijk 1 DSVP 6  DSVP 6 veld 2C
23-09-2017 23-09 11:30 Oosterheem 8  Oosterheem 8 DSVP 7  DSVP 7 veld 1C
23-09-2017 23-09 15:00 DSVP VE1  DSVP VE1 Excelsior M VE1  Excelsior M VE1 volgtC
23-09-2017 23-09 13:00 DSVP VE2  DSVP VE2 Vitesse Delft VE1  Vitesse Delft VE1 Grootenboer, D. (Dick) volgtC
23-09-2017 23-09 15:00 DSVP VR1  DSVP VR1 DSS VR2  DSS VR2 Rohling, J. (John) volgtC
23-09-2017 23-09 13:00 DSVP VR2  DSVP VR2 Katwijk VR1 Schreur - van IJzerdoorn, J.C.C.M. (Jeannette) volgtC
23-09-2017 23-09 11:15 DSVP VR3  DSVP VR3 ST Flakkee/SNS VR2  ST Flakkee/SNS VR2 Schreur - van IJzerdoorn, J.C.C.M. (Jeannette) volgtC
23-09-2017 23-09 16:15 Forum Sport JO19-2  Forum Sport JO19-2 DSVP JO19-1  DSVP JO19-1 M. (Mike) Sterk veld 2 lichtC
23-09-2017 23-09 15:00 DWO JO19-2  DWO JO19-2 DSVP JO19-2  DSVP JO19-2 Gaya, S. (Ramon) veld 2C
23-09-2017 23-09 11:00 DSVP MO19-1  DSVP MO19-1 DVV09 MO19-1  DVV09 MO19-1 Graafland, N. (Nico) volgtC
23-09-2017 23-09 15:00 DSVP MO19-2  DSVP MO19-2 SEP MO19-1  SEP MO19-1 Bes, P.TH.M. (Peter) volgtC
23-09-2017 23-09 13:00 DSVP JO17-1  DSVP JO17-1 BSC '68 JO17-1  BSC '68 JO17-1 W. (Walter) v.d. Stap volgtC
23-09-2017 23-09 15:00 DSVP JO17-3  DSVP JO17-3 Nootdorp JO17-3  Nootdorp JO17-3 Weerd, W. (Wim) van der volgtC
23-09-2017 23-09 13:00 DSVP MO17-1  DSVP MO17-1 Die Haghe MO17-1  Die Haghe MO17-1 Graaf, J. (Jan) de volgtC
23-09-2017 23-09 13:00 DSVP MO17-2 Zwaluwen MO17-2 volgtC
23-09-2017 23-09 11:15 DSVP JO15-1  DSVP JO15-1 Gr.WII VAC JO15-1 J.P. (Jos) Rombouts volgtC
23-09-2017 23-09 11:00 Berkel JO15-2  Berkel JO15-2 DSVP JO15-2  DSVP JO15-2 Veld 3 BerkelC
23-09-2017 23-09 11:00 Nootdorp JO15-6  Nootdorp JO15-6 DSVP JO15-3  DSVP JO15-3 Lugtigheid, T. (Tom) veld 3C
23-09-2017 23-09 10:30 Vitesse Delft JO15-2  Vitesse Delft JO15-2 DSVP JO15-5  DSVP JO15-5 Veld 6C
23-09-2017 23-09 11:15 DSVP MO15-1  DSVP MO15-1 KMD MO15-1  KMD MO15-1 Graaf, N. (Natascha) de volgtC
23-09-2017 23-09 09:00 DSVP MO15-2  DSVP MO15-2 RKDEO MO15-2  RKDEO MO15-2 Schreur - van IJzerdoorn, J.C.C.M. (Jeannette) volgtC
23-09-2017 23-09 09:45 SVC'08 JO13-2 DSVP JO13-2  DSVP JO13-2 Dissel, P.J.M. (Peter) van veld 2C
23-09-2017 23-09 11:30 RKDEO JO13-7  RKDEO JO13-7 DSVP JO13-4  DSVP JO13-4 Koene, R.J. (Roy) veld 3C
23-09-2017 23-09 09:45 DSVP MO13-1  DSVP MO13-1 Die Haghe MO13-2  Die Haghe MO13-2 Welbedacht, M. (Merel) volgtC
23-09-2017 23-09 10:00 Wilhelmus JO11-1 DSVP JO11-1  DSVP JO11-1 veld 3C
23-09-2017 23-09 11:15 DSVP JO11-2  DSVP JO11-2 SVH JO11-2  SVH JO11-2 K. (Kai) Huisman volgtC
23-09-2017 23-09 08:45 DSVP JO11-3  DSVP JO11-3 BVCB JO11-3  BVCB JO11-3 T. (Thijs) de Groot volgtC
23-09-2017 23-09 08:45 DSVP JO11-4  DSVP JO11-4 DHC JO11-4  DHC JO11-4 J. (Jordy) van der Ree volgtC
23-09-2017 23-09 08:30 Den Hoorn JO11-6  Den Hoorn JO11-6 DSVP JO11-5  DSVP JO11-5 Veld 2bC
23-09-2017 23-09 13:00 VDL JO11-4  VDL JO11-4 DSVP JO11-6  DSVP JO11-6 Veld 4C
23-09-2017 23-09 09:00 Vitesse Delft JO11-4G  Vitesse Delft JO11-4G DSVP JO11-8  DSVP JO11-8 Veld 5C
23-09-2017 23-09 08:45 DSVP MO11-1  DSVP MO11-1 Die Haghe MO11-1  Die Haghe MO11-1 R. (Rens) Copius Peereboom volgtC
23-09-2017 23-09 09:30 Meerburg JO10-2  Meerburg JO10-2 DSVP JO10-1  DSVP JO10-1 veld 3 lichtC
23-09-2017 23-09 11:30 Westlandia JO10-2  Westlandia JO10-2 DSVP JO10-2  DSVP JO10-2 veld 4 zeventalC
23-09-2017 23-09 08:45 DSVP JO9-1 Nootdorp JO9-1 volgtC
23-09-2017 23-09 09:45 Excelsior'20 JO9-3 DSVP JO9-2 veld 4C
23-09-2017 23-09 08:45 DSVP JO9-3  DSVP JO9-3 GSC ESDO JO9-5  GSC ESDO JO9-5 volgtC
23-09-2017 23-09 08:45 DSVP JO9-4 HBS JO9-9 volgtC
23-09-2017 23-09 09:45 BSC '68 JO9-3  BSC '68 JO9-3 DSVP JO9-5  DSVP JO9-5 veld 3C
23-09-2017 23-09 10:30 HVV JO8-6  HVV JO8-6 DSVP JO8-1  DSVP JO8-1 veld 3 lichtC
23-09-2017 23-09 08:30 Gr.WII VAC JO8-7 DSVP JO8-2  DSVP JO8-2 veld 5C
23-09-2017 23-09 08:45 DSVP JO11-9M  DSVP JO11-9 SVC'08 JO11-6 T. (Tessa) Neeskens volgtC
23-09-2017 23-09 15:00 DSVP JO15-4M  DSVP JO15-4 VOC JO15-7  VOC JO15-7 Neeskens, P. (Peter) volgtC
23-09-2017 23-09 08:45 DSVP JO10-3M  DSVP JO10-3 TOGB JO10-7  TOGB JO10-7 D. (Daniel) Tanis volgtC
23-09-2017 23-09 08:45 DSVP JO7-1  DSVP JO7-1 DSVP JO7-2  DSVP JO7-2 volgtC
23-09-2017 23-09 09:45 DSVP, JO11-7M  DSVP JO11-7 Den Hoorn JO11-9  Den Hoorn JO11-9 B. (Bjorn) Zwet volgtC
23-09-2017 23-09 09:45 DSVP JO13-5M  DSVP JO13-5 Soccer Boys JO13-4  Soccer Boys JO13-4 Wijsman, A.W. (Adri) volgtC
23-09-2017 23-09 14:35 HBS JO9-11 DSVP JO9-6 veld 2 lichtC
23-09-2017 23-09 09:45 DSVP JO13-3M  DSVP JO13-3 Zoetermeer JO13-4  Zoetermeer JO13-4 Viegen, T. (Teun) van volgtC

Week 39

DatumTijdThuisUitScheidsrechterVeld
25-09-2017 25-09 20:00 Mazzel Stars 5 DSVP 3  DSVP 3 ZA Oosterpoort, sporthal veld 1C
25-09-2017 25-09 19:00 Mazzel Stars VR2 DSVP VR1  DSVP VR1 ZA Oosterpoort, sporthal veld 1C
26-09-2017 26-09 20:00 DSVP 1  DSVP 1 ZA Oliveo 1  Oliveo 1 E. (Eugene) Beeldsnijder DSVP veld 1C
26-09-2017 26-09 21:00 DSVP 2  DSVP 2 ZA Zwarte Pijl 3  Zwarte Pijl 3 E. (Eugene) Beeldsnijder DSVP veld 1C
26-09-2017 26-09 20:30 DSVP 2  DSVP 2 Vitesse Delft 2  Vitesse Delft 2 H. (Hement) Tikai veld 8 DSVP lichtB
26-09-2017 26-09 19:00 DSVP VR2  DSVP VR2 ZA DSVP VR3  DSVP VR3 ZA DSVP veld 1C
26-09-2017 26-09 19:00 DSVP JO17-2 SEP JO17-1 Peter Bes 8V
26-09-2017 26-09 20:30 DSVP O23 Wippolder O23 6 of 8V
30-09-2017 30-09 12:00 TAC'90 VE1 DSVP VE1 veld 1C
30-09-2017 30-09 11:30 Excelsior M VE2 DSVP VE2 veld 3 lichtC
30-09-2017 30-09 11:15 SVC'08 VR1 DSVP VR2 Roeleveld, S. (Simon) veld 1C
30-09-2017 30-09 11:00 DSVP JO19-2  DSVP JO19-2 DSO JO19-4  DSO JO19-4 Meijer, H. (Hans) volgtC
30-09-2017 30-09 10:15 Barendrecht MO19-1  Barendrecht MO19-1 DSVP MO19-1  DSVP MO19-1 veld 2 lichtC
30-09-2017 30-09 11:00 SVV MO19-1 DSVP MO19-2 veld 1C
30-09-2017 30-09 11:45 RKDEO JO17-2 DSVP JO17-1 K. (Kees) v.d. Griend veld 1 lichtC
30-09-2017 30-09 10:00 Barendrecht MO17-1  Barendrecht MO17-1 DSVP MO17-1  DSVP MO17-1 veld 8 lichtC
30-09-2017 30-09 12:00 PPSC MO17-1 DSVP MO17-2 veld 1C
30-09-2017 30-09 11:00 Nootdorp JO15-1 DSVP JO15-1 veld 1C
30-09-2017 30-09 13:00 DSVP JO15-5 Berkel JO15-4 Graaf, J. (Jan) de volgtC
30-09-2017 30-09 08:30 Forum Sport MO15-2  Forum Sport MO15-2 DSVP MO15-2  DSVP MO15-2 veld 3 lichtC
30-09-2017 30-09 09:45 DSVP JO13-1  DSVP JO13-1 DHC JO13-2  DHC JO13-2 Schreur - van IJzerdoorn, J.C.C.M. (Jeannette) volgtC
30-09-2017 30-09 11:15 DSVP JO13-2 Haagse Hout JO13-1 Bes, P.TH.M. (Peter) volgtC
30-09-2017 30-09 09:45 DSVP JO13-4  DSVP JO13-4 DWO JO13-5  DWO JO13-5 Wijsman, A.W. (Adri) volgtC
30-09-2017 30-09 10:15 Leidschenveen MO13-2  Leidschenveen MO13-2 DSVP MO13-1  DSVP MO13-1 veld 3C
30-09-2017 30-09 11:15 DSVP JO11-1 HVV JO11-1 K. (Kai) Huisman volgtC
30-09-2017 30-09 08:30 Gr.WII VAC JO11-3 DSVP JO11-2  DSVP JO11-2 veld 2 lichtC
30-09-2017 30-09 09:30 Zoetermeer JO11-2  Zoetermeer JO11-2 DSVP JO11-3  DSVP JO11-3 veld 3 lichtC
30-09-2017 30-09 10:00 Wilhelmus JO11-3 DSVP JO11-4  DSVP JO11-4 veld 2C
30-09-2017 30-09 09:45 DSVP JO11-5  DSVP JO11-5 BSC '68 JO11-3  BSC '68 JO11-3 volgtC
30-09-2017 30-09 09:45 DSVP JO11-6  DSVP JO11-6 BVCB JO11-7  BVCB JO11-7 volgtC
30-09-2017 30-09 09:45 DSVP JO11-8  DSVP JO11-8 Semper Altius JO11-5  Semper Altius JO11-5 volgtC
30-09-2017 30-09 12:00 VDL MO11-3 DSVP MO11-1 veld 4C
30-09-2017 30-09 09:45 DSVP JO10-1  DSVP JO10-1 Quick JO10-3 volgtC
30-09-2017 30-09 08:45 DSVP JO10-2  DSVP JO10-2 Wilhelmus JO10-6 volgtC
30-09-2017 30-09 11:45 Forum Sport JO9-1 DSVP JO9-1 veld 6C
30-09-2017 30-09 08:45 DSVP JO9-2 VOC JO9-3 volgtC
30-09-2017 30-09 10:30 BMT JO9-3  BMT JO9-3 DSVP JO9-3  DSVP JO9-3 veld 3C
30-09-2017 30-09 09:00 Wippolder JO9-6 DSVP JO9-4 veld 2C
30-09-2017 30-09 09:45 DSVP JO9-5  DSVP JO9-5 Hillegersberg JO9-6  Hillegersberg JO9-6 volgtC
30-09-2017 30-09 08:45 DSVP JO8-1  DSVP JO8-1 Gr.WII VAC JO8-6 volgtC
30-09-2017 30-09 08:45 DSVP JO8-2  DSVP JO8-2 DVC JO8-2  DVC JO8-2 volgtC
30-09-2017 30-09 08:30 Berkel JO10-7  Berkel JO10-7 DSVP JO10-3M  DSVP JO10-3 Veld 4 BerkelC
30-09-2017 30-09 08:30 Nootdorp JO10-4  Nootdorp JO10-4 DSVP JO10-4M  DSVP JO10-4 veld 2C
30-09-2017 30-09 12:15 Zoetermeer JO15-7 DSVP JO15-4 veld 2 lichtC
30-09-2017 30-09 08:30 TOGB JO11-6  TOGB JO11-6 DSVP, JO11-7M  DSVP JO11-7 veld 4 TOGB lichtC
30-09-2017 30-09 08:45 DSVP JO7-2  DSVP JO7-2 Zoetermeer JO7-2  Zoetermeer JO7-2 volgtC
30-09-2017 30-09 12:00 XerxesDZB JO13-5 DSVP JO13-5 veld 1 lichtC
30-09-2017 30-09 08:45 Oliveo JO13-3  Oliveo JO13-3 DSVP JO13-3M  DSVP JO13-3 veld 4 Oliveo en DSVP lichtC
30-09-2017 30-09 08:30 DSVP JO9-6 Duindorp sv JO9-1 volgtC
30-09-2017 30-09 09:45 Gr.WII VAC JO11-12 DSVP JO11-9M  DSVP JO11-9 veld 2 lichtC
30-09-2017 30-09 09:30 Linschoten JO7-1  Linschoten JO7-1 DSVP JO7-1  DSVP JO7-1 veld 2C

Week 40

DatumTijdThuisUitScheidsrechterVeld
03-10-2017 03-10 17:45 DSVP JO13-1 Sparta JO12-1 9V